Dni Mieroszowa nowej jakości?

Informacja o 43. Dniach Mieroszowa pojawiła się 30 Maja 2017 r. na fan page`u MCK, a dzień później na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Mieroszowie... Czy to nowa jakość marketingu gminy, aby o sztandarowej imprezie informować mieszkańców 3 dni wcześniej? Najsmutniejsze jest jednak to, że nie jest to jedyny i osamotniony przypadek... Czy tak trudno jest zaplanować i wypromować coroczne wydarzenie z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem? Najwidoczniej tak... Natomiast program 43. Dni Mieroszowa to tak naprawdę zlepek kilku imprez połączonych wspólną nazwą... Nawet Bieg Mieszka i Dobravy przestał już być polsko-czeski? To już naprawdę nowa jakość! 

Godz. 19:23.

Przy takiej promocji i takim programie na tłumy liczyć raczej nie można było. Sztuka dla sztuki???

Plakat promujący XLIII Dni Mieroszowa (materiał MCK)

O godz. 20:00 na scenie miał rozpocząć swój występ zespół MARKONI - o godz. 20:40 scena wciąż była pusta... Dni Mieroszowa nowej jakości?

2 komentarzy

 • Andrzej
  Andrzej niedziela, 04, czerwiec 2017 15:51

  Slabo panie Birmistrzu slabo... a tyle było obiecywane... takie dni Mieroszowa to jakas porazka hehehe... nie ma po co na Kościelna isc ...

  Odpowiedz

 • Radek
  Radek sobota, 03, czerwiec 2017 22:05

  Jaki Burmistrz taki festyn. Jedna wielka żenada i kompromitacja! GMINA NOWEJ JAKOŚCI!

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.