Nowe widokówki? Wspomóż nasz projekt!

Historia powstania i rozwoju serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nierozerwalnie zwiazana jest z widokówkami. Dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż już wkrótce do sprzedaży trafią nowe widokówki, a ich sugerowana cena detaliczna wyniesie 1 zł.

W tym roku planowane jest wydanie 5 różnych wzorów nowych widokówek, a jedną z nich mogą Państwo zobaczyć na powyższym zdjęciu. Jak się Państwu podoba? Warto ją wydać? Spotka się z zainteresowaniem?

Na powyższym zdjęciu widoczne jest również żółte pole LOGOTYPY, przeznaczone na znaki graficzne darczyńców, którzy mamy nadzieję pojawią się już wkrótce i zechcą wspomóc nasz projekt... Zainteresowani? Prosimy o kontakt telefoniczny (516 788 266) lub emailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Nasz projekt można również wspomóc poprzez dobrowolne i uzależnione jedynie od Państwa woli wpłaty gotówkowe na konto bankowe: 32 1142 0008 0000 1462 0056 3415 z dopiskiem WIDOKÓWKI lub za pośrednictwem serwisu PayPal dokonując wpłat na konto zbiórki: https://paypal.me/pools/c/80UhdS7KC1.

Pierwsza z widokówek trafi do kiosków już lutym o czym z całą pewnością Państwa poinformujemy.

Marcin Flieger

 

PS. W odpowiedzi na Państwa komentarze i swoistego rodzaju niedowierzanie w przygotowanie projektów 5 widokówek - prezentujemy czwartą z nich...

2 komentarzy

 • Danuta Muszyńska
  Danuta Muszyńska czwartek, 11, styczeń 2018 13:15

  Proponuję główne zdjęcie z panoramą Mieroszowa, a na małych fotkach zabytkowe kamieniczki.
  Pomysł dobry, bo co pozostanie dla potomnych.
  A może tak w formie książeczki - składanki fotek.

  Odpowiedz

 • Ola
  Ola czwartek, 11, styczeń 2018 11:18

  BRAWO!!! Bardzo fajny pomysł, bo widokówek z Mieroszowa już dawno nie było w sprzedaży.Chętnię kupię w kiosku. A co do samego wyglądu/projektu to może lepiej na tych małych zdjęciach wstawić coś innego niż kolejne panoramy, skoro główne zdjęcie jest z panoramą, to małe może ze zdjęciem rynku lub innych atrakcji miasta i gminy. Czekam na kolejne wzory i możliwość zakupu.

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu.