Pierwsze sukcesy Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej!

25 lutego br., w hali przy ulicy Hożej, młodzi piłkarze z kilku klubów zmierzyli się podczas Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa. Między sobą rywalizowały takie kluby jak: Zagłębie Lubin, Gwarek Wałbrzych, Zagłębie Wałbrzych, Mieroszowska Akademia Piłkarska, Młode Wilki Morawski Bubnowicz, Victoria Świebodzice, AKS Strzegom.

Fot. MCK

Zacięta walka do samego, ogromne emocje, niesamowita atmosfera i wspaniała gra w duchu fair play to wszystko za sprawą młodych, utalentowanych piłkarzy. Wszystkich piłkarzy, trenerów, rodziców i kibiców powitał Burmistrz Marcin Raczyński, który do samego końca dopingował wszystkich zawodników, w szczególności przeżywając mecze reprezentantów Mieroszowa.

Zawodnicy z Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej zaprezentowali się doskonale, mieli okazję także pokazać się po raz pierwszy na parkiecie w nowych strojach ufundowanych przez Burmistrza Mieroszowa Marcina Raczyńskiego i Gminę Mieroszów.

Fot. MCK

Poniżej przedstawiamy wyniki Turnieju i serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Był to pierwszy z cyklu Turniejów, które będą organizowane w Gminie Mieroszów.

Wyniki rozgrywek:

Kategoria Orlik:
I miejsce Zagłębie Lubin
II miejsce Gwarek Wałbrzych
III miejsce Zagłębie Wałbrzych
IV miejsce Mieroszowska Akademia Piłkarska
V miejsce Młode Wilki Morawski Bubnowicz 

Kategoria Skrzaty:
I miejsce Górnik Wałbrzych
II miejsce Mieroszowska Akademia Piłkarska
III miejsce Victoria Świebodzice
IV miejsce Młode Wilki Morawski Bubnowicz
V miejsce AKS Strzegom

Fot. MCK

Wśród „Orlików” najlepszym bramkarzem został Dawid Michałków z Zagłębia Lubin, najlepszym zawodnikiem Kornel Sosiński z  Gwarka Wałbrzych natomiast wśród „Skrzatów” najlepszym bramkarzem jednogłośnie wybrany Adam Hryń z Młodych Wilków, a najlepszym zawodnikiem Igor Kardela z Górnika Wałbrzych.

Tekst i foto: MCK

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu.