Wysoka jakość i bardzo dobra cena! Skład opału Carboneco w Mieroszowie

Gdy za oknem pojawiają się pierwsze oznaki jesieni czy co gorsza zimy, większość z nas gorączkowo rozgląda się za opałem. Życie w górach to nie tylko sama przyjemność rozkoszowania się cudownymi widokami ale niestety także obowiązek zabezpieczenia się w wysokiej jakości opał, który w naszych warunkach używamy niemalże przez większość roku. Aby temu sprostać, szukamy dobrego i co najważniejsze sprawdzonego dostawcy, który za rozsądną cenę i bez ukrytych kosztów, pozwoli nam rozwiązać ten problem.

Szczególnie godnym polecenia dostawcą na terenie naszej gminy jest z całą pewnością Skład Opału CARBONECO, którego siedziba mieści się w Mieroszowie przy ul. Wolności 27a na terenie spółki ZGKiM.

CARBONECO

Mieroszowski Skład Opału CARBONECO powstał w 2018 r. i działa nieprzerwanie na terenie spółki ZGKiM przy ul. Wolności 27a w Mieroszowie. Od początku swej działalności jego znakiem firmowym jest gwarancja jakości oraz uczciwe i precyzyjne odważanie węgla. Jak podkreśla właściciel CARBONECO pan Marcin Witkowski „naszym klientom oferujemy bezpłatny transport zakupionego u nas opału (minimum 1 tona) na terenie Mieroszowa i w obrębie 15 km. Prowadzimy również sprzedaż hurtową dla instytucji, firm oraz wspólnot mieszkaniowych. Przy zamówieniu powyżej 25 ton oferujemy hurtowo każdy rodzaj węgla dostępny na rynku, a przy zamówieniach powyżej 3 ton oferujemy rabaty, które negocjujemy indywidualnie z każdym klientem”.

 

 

WĘGIEL KAMIENNY

Skład Opału CARBONECO w Mieroszowie sprzedaje wysokiej jakości węgiel kamienny orzech i ekogroszek w cenie od 800 zł za tonę (również workowany po 25 kg). Oferowany przez nas wysokokaloryczny (29 MJ/kg) węgiel orzech jest niskozasiarczony, a podczas spalania nie spieka się i nie powstaje żużel. Jest także u nas dostępny węgiel orzech o mniejszej kaloryczności 25 MJ/kg, a także ekogroszek o kaloryczności minimum 27 MJ/kg. W bogatej ofercie mamy węgiel polski oraz importowany – podkreśla właściciel firmy.

 

PELLET DRZEWNY

Skład Opału CARBONECO w Mieroszowie jest także autoryzowanym sprzedawcą pelletu na terenie powiatu wałbrzyskiego i kamiennogórskiego. W naszej ofercie jest certyfikowany pellet drzewny marki Poltarex Premium, posiadający certyfikaty jakości DINplus, ENPlus A1 oraz FSC C123599. Pellet Poltarex to nowoczesny materiał opałowy wyprodukowany ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem suchych trocin i wiórów. To bardzo czyste i naturalne paliwo. Występuje w postaci granulatu o średnicy 6 lub 8 mm i długości do kilku centymetrów. Do produkcji Pelletu Premium firma Poltarex Polskie Drewno używa trocin i wiórów sosnowych, pochodzących od stałych, sprawdzonych dostawców, a o czystości ich paliwa świadczy fakt, że z jednej tony spalonego pelletu powstaje mniej niż 4 kg popiołu. Oferowany przez nas pellet drzewny ma średnicę 6 mm, wilgotność niższą niż 6% a zawartość popiołu mniejszą od 0,5%, przy wartości opałowej ≥ 5,1 kWh/kg. W tej chwili jest u nas dostępny w promocyjnej cenie 930 zł za tonę – raz jeszcze mówi właściciel firmy pan Marcin Witkowski.

 

KONTAKT

Wszystkie osoby zainteresowane kupnem wysokiej jakości opału w atrakcyjnych cenach zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 690 972 136 lub 790 351 884lub do wizyty siedzibie firmy przy ul. Wolności 27a w Mieroszowie (plac ZGKiM) od poniedziałku do piątku w godz. 08:00 do 15:00. Po wcześniejszym umówieniu, istnieje również możliwość dostawy opału w Soboty.

Zapraszamy również do polubienia oficjalnego profilu Składu Opału CARBONECO w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/Carboneco-661670667567272/ oraz dodanie do ulubionych ich strony internetowej: http://carbonecosklady.pl/.

 

Komentarze obsługiwane przez CComment