Przywrócono ruch na moście w ciągu ul. Powstańców

Jak informuje Pan Marcin Raczyński Burmistrz Gminy Mieroszów "Od poniedziałku 16 października ponownie przywrócony został ruch na moście w ciągu ul. Powstańców w Mieroszowie". Niestety trudne warunki atmosferyczne jakie panowały dotychczas, nie pozwoliły wykonawcy na zakończenie prac do końca września br. - jak pierwotnie planowano. 

"Proces wykonania projektu, uzyskania wszelkich pozwoleń, wyłonienie wykonawcy i sam remont trwały jedynie 4 miesiące." - podkreśla Pan Marcin Raczyński Burmistrz Gminy Mieroszów.

Przypomnijmy, most został wyłączony z użytkowania decyzją Burmistrza 10 maja br., a w sierpniu br. wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Restel" Paweł Rudziński rozpoczęło jego remont kapitalny. Całkowity koszt remontu to ok. 60 tys. złotych.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Komentarze obsługiwane przez CComment