2017.05.26 Obchody 70-lecia PSP w Mieroszowie

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

NA JUBILEUSZ 70- LECIA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W MIEROSZOWIE
DNIA 26.05.2017 r.

Z okazji jubileuszu zapraszamy wszystkich absolwentów i sympatykow szkoły do włączenia się w przygotowanie tej uroczystości. Może posiadają Państwo pamiątki związane ze szkołą: fotografie, legitymacje, zeszyty przedmiotowe, które moglibyśmy zgromadzić na okolicznościowej wystawie. Podpisane zdjęcia z życia szkoły i klas, prosimy o przyniesienie do dyrekcji PSP w Mieroszowie. Wszystkie pamiątki zostaną zwrócne właścicielom po jubileuszu, który odbywać się będzie 26.05.2017r. Prosimy  również o powiadomienie absolwentów, do których nie możemy dotrzeć.

Planujemy w tym dniu następujące uroczystości:

09:00 - Spotkanie okolicznościowe dyrektorów szkoły, nauczycieli-emerytów oraz zaproszonych gości w urzędzie z władzami miasta.
10:15 - Msza święta w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Mieroszowie.
16:30 - Część artystyczna na boisku szkolnym przy PSP w Mieroszowie połączona z wystawami tematycznymi „70 lat minęło”, grillem, słodką kawiarenką.
20:00 - Bal Absolwentów w „Domu Gościnnym pod Jedynką” w Różanej. Zapisy i wpłaty (60 zł.) w sekretariacie szkoły lub telefonicznie 748458257 do 12.05.2017r.

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu.

close

Zapisz się do Newslettera!

Zapisz się już dziś do bezpłatnego Newslettera i na bieżąco otrzymuj powiadomienia o najnowszych artykułach na stronie!

Twój email jest tutaj bezpieczny. Nie lubię spamu i nie wysyłam śmieci. Będziesz mógł zrezygnować jednym kliknięciem.