Zamówienia odbitek fotograficznych zdjęć z Balu Absolwenta

Jubileusz 50-lecia Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowalowej już za nami... Z tym większą przyjemnością mam zaszczyt poinformować Państwa, o możliwości zamawiania odbitek zdjęć indywidualnych oraz grupowych z Balu Absolwenta, jaki odbył się w sobotę 9 czerwca 2018 r. w Sali Pakard w Mieroszowie.

Słowem wstępu. Pierwotna wizja zaangażowania PSP w Kowalowej z przyczyn formalnych okazała się nie trafiona, natomiast upublicznienie wszystkich zdjęć z Balu Absolwenta również z przyczyn formalnych jest nie wskazane. Stąd też pomysł (i konieczność zarazem) aby zająć się tym osobiście... Poniżej zaprezentowane zostaną Państwu jedynie zdjęcia grupowe uczestników Balu Absolwenta PSP w Kowalowej, a następnie dostępne formaty oraz sposób składania zamówień. Osoby zainteresowane zdjęciami indywidualnymi proszone są o kontakt osobisty poprzez Facebook, pocztę elektroniczną lub telefonicznie.


Nr 1


Nr 2


Nr 3


Nr 4


Nr 5


Nr 6


Nr 7


Nr 8


Nr 9


Nr 10


Nr 11


Nr 12


Nr 13


Nr 14


Nr 15

FORMATY ORAZ CENA ODBITEK

Zdjęcie panoramiczne uczestników Balu Absolwenta PSP w Kowalowej (nr 1), dostępne jest w czterech formatach odbitek na papierze fotograficznym:
A: 30 x 12,5 cm - koszt: 15,00 zł.
B: 45 x 19 cm    - koszt: 25,00 zł.  
C: 60 x 25 cm    - koszt: 30,00 zł.
D: 75 x 31 cm    - koszt: 35,00 zł.

Natomiast zdjęcia grupowe / klasowe (nr 2 -15) dostępne są w dwóch formatach odbitek na papierze fotograficznym:
A: 15 x 10 cm - koszt   5,00 zł.
B: 30 x 20 cm - koszt 15,00 zł.

Powyższe ceny dotyczą również zamówienia odbitek zdjęć z Balu Absolwenta, w tym przypadku jednak proszę o osobisty kontakt osoby zainteresowane. Możliwe jest również zamówienie odbitek na płótnie, szkle, drewnie, piance itd.

ZAMÓWIENIA

Aby dokonać zamówienia należy wysłać email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub SMS na numer +48 516 788 266, wpisując wybrane przez siebie zdjęcia oraz dodając oznaczenie formatu: np. 1C, 5A, 6A.... W razie wątpliwości i pytań proszę dzwonić... Czas realizacji uzależniony jest od ilości zamówień.

Mam nadzieję, że dzięki sprzedaży zdjęć uda się zamówić fotoplakat o długości conajmniej 150 cm, który zawiśnie od września br. w Publicznej Szkole Podstawowej w Kowalowej, stanowiąc niesamowitą pamiątkę z tego jakże udanego Jubileuszu 50-lecia PSP w Kowalowej.

Marcin Flieger