Eliminacje "SMERFIK"

Dnia 11 kwietnia 2018 r. jak co roku w szkole podstawowej w Kowalowej, wśród pięknej smerfnej dekoracji wykonanej przez p. Annę Matykę-Gawron, odbył się konkurs recytatorski ,,SMERFIK’’. Wzięło w nim udział 15 recytatorów z klas 0-III. Jury w składzie: p. Małgorzata Krzak, p. Daria Gulbinowicz, p. Renata Okupnik oraz p. Joanna Rejkowicz biorąc pod uwagę dobór utworu, jego interpretację, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny wyłoniło następujących zwycięzców:

W kategorii przedszkola i klasy ,,0’’
I miejsce ex aequo zajęły Wiktoria Paluch i Kaja Wardzińska
II miejsce ex aequo zajęli Weronika Wróbel i Dawid Macioszek
III miejsce Oliwia Rejkowicz

W kategorii klas I-II
I miejsce ex aequo zajęli Wiktoria Rejkowicz i Wiktor Pilarski
II miejsce Mateusz Kowalski

W kategorii klas III
I miejsce Lena Wujda
II miejsce Michalina Kamińska
III miejsce Agata Liczbińska

Wszyscy zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyła dzieciom pani dyrektor. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

PSP w Kowalowej

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.