Mikołajki w Świetlicy w Kowalowej

Co prawda z niewielkim opóźnieniem, ale w końcu i do Świetlicy Wiejskiej w Kowalowej przybył w tym roku Święty Mikołaj - w piękny zimowy wieczór 7 grudnia br.

W oczekiwaniu na jego przybycie licznie przybyłe dzieci, miały okazję poznać jego historię oraz wziąć udział w zabawach i konkursach przygotowanych przez nasze niezastąpione animatorki: panią Ewę Tracewską oraz panią Gabrysię Rumińską. Oczekiwanie na przybycie Świętego Mikołaja umilał dzieciom również słodki podwieczorek, na którym nie zabrakło oczywiście ciasteczek i ciepłego kakao.

Wszystkie dzieci w Kowalowej musiały być naprawdę grzeczne, ponieważ każde dostało prezent i specjalny certyfikat grzecznego dziecka. I choć trudno to sobie wyobrazić, ale rózgi nie dostał nikt!  Wielkie podziękowania należą się dla wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie Mikołajek, a w szczególności: pani Ewy Tracewskiej, pani Gabrysi Rumińskiej, pani Gosi Kamińskiej-Nowackiej, pani Agnieszki Kamińskiej oraz dla niezastąpionego pana Mirka Wieczorka.

Choć Święty Mikołaj przybył do nas w tym roku z opóźnieniem, to jednak nasza świetlica już dawno otrzymała pierwsze prezenty - laptopa oraz drukarkę - ufundowane przez Marię i Mariusza Liczbińskich

W dniu dzisiejszym (8.12 br) Sołectwo Kowalowa przy współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Kowalowej zorganizowało loterię świąteczną dla dzieci szkolnych.

Organizatorzy
Fot. Agnieszka Kamińska


PS. Jeżeli w przyszłym roku wszyscy będziemy grzeczni, Święty Mikołaj obiecał, że przybędzie do nas raz jeszcze…

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Galeria

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.