Logo
Wydrukuj tę stronę
Spotkanie z Policjantem!

Spotkanie z Policjantem!

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi naszych uczniów odwiedził policjant. Tematem spotkania było przestawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku zimowego. Funkcjonariusz apelował o rozwagę w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. 

Przestrzegał uczniów przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku. Zwracał uwagę na bezpieczeństwo na stokach górskich oraz podczas jazdy na łyżwach. Uwagę młodszych dzieci skierował na miejsca szczególnie niebezpieczne oraz zachowanie, kiedy dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia bez udziału osób dorosłych, w jaki sposób dzieci powinny się zachować oraz co powinny zrobić w takiej sytuacji. Na zakończenie życzył dzieciom przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.

I my, nauczyciele, dołączamy się do tych życzeń.

Drodzy Rodzice! Niech czas spędzony przez dzieci będzie dobry i piękny.
Niech wypoczynek, zasłużony po długim półroczu, stanie się powodem do radości i okazją 
do wspólnego – BEZPIECZNEGO – spędzenia czasu wolnego!

PSP w Kowalowej

  

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2019 Marcin Flieger. All rights reserved!