Świetlica w Kowalowej wypełniona po brzegi! Przyjechał Mikołaj!

W ubiegłym roku Mikołaj dotarł do Kowalowej z lekkim opóźnieniem, pewnie dlatego w tym roku postanowił się poprawić i przybył do wypełnionej po brzegi Świetlicy w Kowalowej już w sobotę 1 grudnia br.

Czas oczekiwania na przybycie Mikołaja umiliły wszystkim występy Magdy Marciniak oraz rodzeństwa Rumińskich: Wiktorii i Michała. Okazało się, że niemalże wszyscy zgromadzeni w Kowalowej byli grzeczni w tym roku, bo prezenty od Mikołaja otrzymały wszystkie dzieci oraz także grzeczni dorośli…

Zapraszamy Państwa do obejrzenia naszej krótkiej fotorelacji z tegorocznej wizyty Mikołaja w Świetlicy w Kowalowej. Osoby zainteresowane zamówieniem odbitek prezentowanych zdjęć proszone są o kontakt: emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 516788266. Możliwe formaty 15 x 20 cm oraz 20 x 30 cm.

Rada Sołecka Kowalowej składa również gorące podziękowania za pomoc w organizacji imprezy dla Lucyny Sikory, Gosi Kamińskiej-Nowackiej oraz Gabrysi Rumińskiej. Jabłka do paczek zafundował Pan Wiesław Wielgus, a współsponsorami poczęstunku byli Radni Rady Miejskiej Mieroszowa.

MF