Znamy już zwycięski projekt logo PSP w Kowalowej!

Choć konkurs na logo Publicznej Szkoły Podstawowej w Kowalowej został rozstrzygnięty 7 grudnia br., to dopiero dziś (19.12 br.) zwycięski projekt Leny Wujdy z kasy III, został uroczyście upubliczniony w trakcie zebrania z rodzicami uczniów PSP w Kowalowej.


Zwycięski projekt logo PSP w Kowalowej autorstwa Leny Wujdy z kl. III

Jak już wspomnieliśmy, komisja konkursowa w składzie: pani Danuta Wypych - Dyrektor PSP w Kowalowej, pani Renata Burnat – nauczyciel informatyki i matematyki oraz pani Daria Gulbinowicz – nauczyciel plastyki i edukacji wczesnoszkolnej, wybrała spośród 11 dostarczonych i nadesłanych prac najlepszy projekt logotypu szkoły. Laureatką I nagrody została Lena Wujda z klasy III. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić również, pracę Wiktora Pilarskiego z kl. I. Gratulujemy!

Marcin Flieger

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

5 komentarzy

 • Kazimierz
  Kazimierz sobota, 23, grudzień 2017 10:52

  Panie Marcinie Pana subiektywne zdanie na temat logo ma posmak polityczny więc ja wysiadam subiektywnie tego rodzaju zdania mnie nie interesują.Pozdrawiam :-)

  Odpowiedz

 • Marcin Flieger
  Marcin Flieger piątek, 22, grudzień 2017 19:01

  Panie Kazimierzu, każdy z nas ma prawo do subiektywnej oceny - moim natomiast zdaniem, uścisk dłoni jak najbardziej pasuje do loga PSP w Kowalowej!, ponieważ manifestuje tak istotne cechy jak przyjaźń, życzliwość i otwartość. Wydarzenia z lutego br. pokazały jak bardzo ważne dla PSP w Kowalowej okazało się właśnie wsparcie, życzliwość i pomoc nie tylko lokalnej społeczności ale również chociażby kuratorium, które jak wiemy uchyliło haniebną decyzję burmistrza gminy Mieroszów o zamknięciu placówki. Oczywiście to tylko moja subiektywna ocena :) Również życzę Wesołych Świąt :D

  Odpowiedz

 • Kazimierz
  Kazimierz piątek, 22, grudzień 2017 14:20

  Dziękuję za szybką odpowiedź ale niestety moje subiektywne postrzeganie uścisku dłoni nijak nie pasuje mi do loga szkoły.Pozdrawiam serdecznie i życzę Wesołych Świąt.

  Odpowiedz

 • PSP w Kowalowej
  PSP w Kowalowej piątek, 22, grudzień 2017 13:34

  Założeniami konkursu było, żeby logo wzbudzało pozytywne emocje. W odczuciu autorki, symbolizuje to właśnie uścisk dłoni. Oznacza on przyjaźń między wszystkimi osobami związanymi ze szkołą (uczniami, ich rodzicami, nauczycielami, itp.). Pozdrawiamy.

  Odpowiedz

 • Kazimierz
  Kazimierz czwartek, 21, grudzień 2017 17:00

  Proszę o wyjaśnienie co symbolizuje uścisk dłoni na logo.Będę wdzięczny.

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.