100 koncertów w 100 dni: Over the Under

Bydgoska formacja Over the Under, która gościła w mieroszowskiej Piwnicy pod Zielonym Kotem w sobotę 14 października br., postawiła sobie za cel zagrać 100 koncertów w 100 dni, starając się tym samym pobić światowy rekord Guinnessa. Ich 44 koncert w Mieroszowie już za nimi! Do celu pozostało jeszcze 56! Trzymamy za nich kciuki!!!

Over The Under to zespół blues-metalowy z Bydgoszczy, który rozpoczętą 1 września br. trasą 100% tour - czyli 100 koncertów w 100 dni stara się nie tylko pobić światowy rekord Guinnessa ale również udowodnić, że zespół rock'n'rollowy, za pomocą prastarej już metody "Do It Yourself", jest w stanie dokonać rzeczy pozornie zarezerwowanych dla grup menadżerskich, wytwórni czy osób związanych z branżą muzyczną od wielu lat. Zespół powstał w 2012 r. i w mieroszowskiej Piwnicy pod Zielonym Kotem wystąpił w składzie: Karol Korniluk (gitara/wokal), Krzysztof Wyszomirski (bas), Krystian Borowski (perkusja). Jako support wystąpił wałbrzyski .comin.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!