ANKIETA: Jak powinniśmy zagospodarować budynek przy ul. Żeromskiego 30

Burmistrz Gminy Mieroszów pan Marcin Raczyński, jak poinformował w trakcie ostatniej Sesji Rady Miejskiej Mieroszowa, wciąż podtrzymuje swój pomysł na przeniesienie PSP w Kowalowej do budynku „wygasającego” Gimnazjum przy ul. Żeromskiego 30. Czy jednak jest to jedyny pomysł na zagospodarowanie tego budynku w przyszłości?

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w naszej ankiecie, w której pytamy Państwa „Jak powinniśmy zagospodarować budynek przy ul. Żeromskiego 30?”, budynek który w czasie swej długiej i burzliwej historii pełnił funkcję sądu, więzienia, przedszkola oraz Gimnazjum. Głosować można na jedną z pięciu odpowiedzi, w przypadku wyboru "innej funkcji" - prosimy o wpisanie proponowanego przeznaczenia budynku w komentarzu.  

Udział w ankiecie jest anonimowy, a o jej wynikach zostanie poinformowany Burmistrz Gminy Mieroszów pan Marcin Raczyński oraz radni Rady Miejskiej Mieroszowa. Na państwa głosy czekamy do północy 14 marca 2018 r.

PEŁNE WYNIKI ANKIETY

Jednocześnie zwracamy się prośbą o udostępnianie artykułu wśród mieszkańców gminy Mieroszów – im więcej osób weźmie udział w ankiecie tym jej wynik będzie pełniejszy. Czekamy także na Państwa komentarze i opinie.

Marcin Flieger

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Komentarze obsługiwane przez CComment