Burmistrz przyznał dotacje w zakresie kultury fizycznej
Fot. UKS "Mieroszów"

Burmistrz przyznał dotacje w zakresie kultury fizycznej

W wyniku otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury fizycznej, Burmistrz Mieroszowa pan Marcin Raczyński przyznał dotacje wszystkim zgłoszonym do konkursu oferentom!

I jak czytamy w wynikach konkursu, dotacje na rok 2018 otrzymały:
- Uczniowski Klub Sporowy „Mieroszów”, w wysokości 32 tys. zł,
- Uczniowski Klub Sporowy „Sokołowsko”, w wysokości 32 tys. zł,
- Uczniowski Klub Sporowy „Tom-Ski”, w wysokości 16 tys. zł.

MF

Fot. użyczone z oficjalnego fan page`a UKS Mieroszów: https://www.facebook.com/UKS-Mieroszów/

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Pobierz załącznik:

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.