Czy radni powinni przyjąć budowę odkrytego basenu? Poznaj wyniki Ankiety!

W ubiegłym tygodniu, 20 grudnia br., zapytaliśmy Państwa w kolejnej ankiecie serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś czy radni Rady Miejskiej Mieroszowa powinni przyjąć do projektu budżetu na rok 2018, zadanie pt. „Budowa basenu odkrytego przy ul. Hożej w Mieroszowie?”. Wyniki ankiety są jednoznaczne, a liczne Państwa komentarze zdają się potwierdzać jej wyniki…

W ankiecie: Czy radni Rady Miejskiej Mieroszowa powinni przyjąć do projektu budżetu na rok 2018, zadanie pt. „Budowa basenu odkrytego przy ul. Hożej w Mieroszowie?” oddano łącznie 128 głosów. Zdecydowana większość, bo aż 57% odrzuca to zadanie opowiadając się za opcją „NIE” (73 głosy), potwierdzając tym samym opinię radnych Rady Miejskiej Mieroszowa, którzy już dwukrotnie w czasie grudniowych prac Komisji Ogólnej odrzucili ten wniosek.


Wykres 1. Wyniki ankiety: Czy radni Rady Miejskiej Mieroszowa powinni przyjąć do projektu budżetu na rok 2018, zadanie pt. „Budowa basenu odkrytego przy ul. Hożej w Mieroszowie?”

Spośród Państwa komentarzy opublikowanych na naszym Facebookowym fan page`u przeważa opinia, że basen owszem tak ale kryty, który będzie czynny cały rok, a nie jak proponuje Burmistrz Mieroszowa pan Marcin Raczyński basen odkryty, którego funkcjonowanie uzależnione będzie od warunków atmosferycznych. Oczywiście w części komentarzy poruszają Państwo również kwestię ekonomiczną całego przedsięwzięcia oraz obawy związane z bieżącym utrzymaniem takiej inwestycji.

W naszej ankiecie, za przyjęciem wniosku - tj. opcją „TAK” - głosowało 38,3% ankietowanych (49 głosów), natomiast 4,7% ankietowanych stwierdziło, że „Nie mam zdania” (6 głosów). Większość głosów w naszej ankiecie zostało oddanych na terytorium kraju (93%).

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, wyniki ankiety zostaną przesłane do Przewodniczącej Rady Miejskiej Mieroszowa, a w trakcie dzisiejszej sesji Rady Miejskiej Mieroszowa radni podejmą ostateczną decyzję…

Marcin Flieger

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!