Logo
Wydrukuj tę stronę
Dni Mikołajkowej życzliwości

Dni Mikołajkowej życzliwości

Już w środę, 5 grudnia br., rozpoczęły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Mieroszowie „Dni Mikołajkowej życzliwości”. Akcja ma na celu pokazanie uczniom PSP w Mieroszowie, że nie tylko czekamy na prezenty, ale również obdarowujemy prezentami innych.

W trakcie trwania akcji nie zabrakło oczywiście uroczystego apelu związanego z podsumowaniem akcji wolontariatu organizowanych przez placówkę, konkursu na najdłuższy łańcuch choinkowy oraz w dniu dzisiejszym wręczania drobnych upominków w klasach oraz przygotowanie podarunku dla pracowników Urzędu Miejskiego w Mieroszowie oraz przekazania na ręce Burmistrza Mieroszowa Andrzeja Lipińskiego ręcznie wykonanej i podpisanej przez wszystkich uczniów szkoły kartki z życzeniami.

Akcja „Dni Mikołajkowej życzliwości” będzie kontynuowana w PSP w Mieroszowie również w dniu jutrzejszym.

MF

 

Materiały zawarte w serwisie Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś podlegają ochronie praw autorskich. Ich kopiowanie, wykorzystywanie oraz przetwarzanie elektroniczne w jakiejkolwiek formie jest zabronione bez zgody Autorów.
Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu.

© Copyright 2010-2019 Marcin Flieger. All rights reserved!