Dokonaj wpłaty na defibrylator!

Już od dwóch tygodni trwa zbiórka pieniędzy na zakup defibrylatora AED dla mieroszowskiego zastępu Ochotniczej Straży Pożarnej. Dotychczas udało się zebrać 840 złotych tj. 12% zaplanowanej kwoty*, a od kilku dni dzięki uprzejmości pani Agnieszki Kucharskiej-Marciniak, można dokonywać bezpośrednich wpłat na konto zbiórki również w Agencji Opłat przy ul. Kopernika 4 (dawna Dąbrowszczaków).

Przypominamy każda, nawet najmniejsza Państwa wpłata jest ważna, a zakupiony defibrylator pomoże naszym dzielnym strażakom ratować życie mieszkańców naszej gminy! Na ostatniej komisji ogólnej Rady Miejskiej Mieroszowa, radny Tomasz Maciejewski zaapelował w imieniu organizatorów zbiórki o dokonanie symbolicznych wpłat również przez naszych radnych, którzy mogli nie być świadomi zoorganizowanej zbiórki. W wielu miejscach naszej gminy widoczne są również plakaty informujące o akcji i możliwości dokonania bezpośrednich wpłat na konto zbiórki w Agencji Opłat pani Agnieszki Kucharskiej-Marciniak. Organizatorzy dziękują dotychczasowym darczyńcom i zwracają się do Państwa z prośbą o dalsze, nawet najmniejsze wpłaty... Do osiągnięcia celu pozostało nam jeszcze 5660 złotych!*

Wpłat można dokonywać również bezpośrednio na oficjalnej stronie akcji: https://zrzutka.pl/ehkhkp. Zbiórka potrwa do 8 maja br. i z całą pewnością będziemy Państwa informować o jej przebiegu na bieżąco.

MF

* - stan zbiórki na godz. 07:30 w poniedziałek 19.02.2018 r.

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

1 komentarz

  • mieroszowianka
    mieroszowianka środa, 21, luty 2018 08:08

    BEZRADNI TO EWENTUALNIE TYLKO BY CHCIELI DLA SIEBIE KASE A NIE DAC NA RATOWANIE ZYCIA MIESZKANCOW! SAMI EMERYCI DO RENT DORABIAJA! ZENADA!!!

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.