Dzień Nauczyciela
Uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią Panią Anną Chorążyczewską oraz Panią Dyrektor Elżbietą Urbanik

Dzień Nauczyciela

„Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić. W podziękowaniu za trudną pracę i wskazywanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia” – tymi oto słowy uczniowie klasy V PSP w Mieroszowie uczcili obchody Dnia Nauczyciela. Nie zabrakło oczywiście kwiatów oraz specjalnie z tej okazji przygotowanych przez uczniów oraz rodziców babeczek, które wręczone zostały nauczycielom w trakcie długiej przerwy.

Z okazji Dnia Nauczyciela nie zabrakło życzeń, kwiatów i przepysznych babeczek własnoręcznie przygotowanych przez uczniów klasy V. (Fot. MF)

Warto z tej okazji również wspomnieć, iż z inicjatywy Rady Rodziców PSP w Mieroszowie prowadzona jest sprzedaż ciast, których wypiekiem zajmują się obecnie uczniowie oraz rodzice klasy VI. Sprzedaż odbywa się w godzinach porannych w każdy poniedziałek, środę i piątek. Pozyskane fundusze wspomogą zakup indywidualnych szafek dla uczniów. Akcja cieszy się bardzo dużą popularnością i jak podkreśla Pani Dyrektor Elżbieta Urbanik „ciasta znikają niemalże w ciągu kilku minut”.

Marcin Flieger