FIT KLUB 24 rośnie w siłę!

W piątek 4 stycznia 2019 r. ruszyła nasza nowa filia, czyli Fit Klub 24 Mieroszów. Na pierwszych zajęciach sportowych zorganizowanych na Hali Sportowej w Mieroszowie przy ul. Hożej, pojawił się dosłownie tłum, bo aż 50 osób chcących wejść ZDROWO i AKTYWNIE w Nowy Rok.

Treningi zaplanowane są na razie przez cały styczeń, w każdy piątek o godzinie 19:00, ale już wiemy, że potrzebne są kolejne godziny. Oprócz zajęć sportowych dzięki uprzejmości MCK Mieroszów przed każdymi zajęciami w miesiącu styczniu, będziemy przeprowadzać bezpłatnie analizy składu ciała, które są naszym prezentem powitalnym przygotowanym dla wszystkich uczestników zajęć. Badanie to pomoże każdemu poznać swoje ciało, sprawdzić poziom otłuszczenia narządów wewnętrznych, stan kości, nawodnienie, ilość mięśni i tkanki tłuszczowej, a także wiek metaboliczny. P.S. Na badanie trzeba się wcześniej umówić.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za SUPER trening i wierzymy, że to dopiero początek. Kolejne zajęcia już w piątek 11 stycznia o godz. 19:00 ZAPRASZAMY. Razem czynimy świat zdrowszym i szczęśliwszym!

Krzysztof Grajek
Fit Klub 24 Mieroszów