Poranny psikus... Zima znów w natarciu?

Poraz kolejny sprawdza się przysłowie kwiecień plecień bo przeplata, trochę zimy trochę lata.  Zamiast szykować się dziś na grilllowe fantazje może warto pomyśleć o wyjściu na sanki lub narty? W Sokołowsku warunki niemalże idealne.

Sokołowsko (Fot. Marcin Fila)
Parkowa Góra (Fot. Grzegorz Siwielec)
Bike Arena na Parkowej Górze (Fot. Grzegorz Siwielec)

Więcej zdjęć z ataktu zimy w Sokołowsku można znaleźć na fan page`u Przewodnik Sudecki Marcin Fila. Opady śniegu przewidywane są na cały dzisiejszy dzień, a temperatura na weekend nie przekroczy 10 stopni Celsjusza. Alarm powodziowy został ogłoszony w 6 województwach Polski. IMGW ostrzega przed silnymi opadami oraz wysokim poziomem wody w rzekach...

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.