Zima w odwrocie! Majówkę czas rozpocząć!

Zima nareszcie w odwrocie! Jak mogą Państwo zauważyć na powyższej fotografii (fot. Grzegorz Siwielec) resztki śniegu wciąż pokrywają otaczjące nas szczyty ale Majówkę nareszcie czas rozpocząć... Nie jest to wymarzona pogoda na grillowanie więc może warto pomyśleć o innej formie spędzenia wolnego czasu?

Już jutro - 1 Maja 2017 r. - wszystkich lubiących aktywne formy wypoczynku, Mieroszowskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w XXV Biegu Jeża oraz Marszu Nordic Walking. Bieg Jeżyków rozpocznie się o godz. 11:00 a bieg główny o godz. 12:00 na stadionie przy ul. Sportowej. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie MCK: http://mck.pl/2017/04/24/bieg-jeza-2017/http://mck.pl/2017/04/24/bieg-jeza-2017/.

Resztki śniegu (Fot. Grzegorz Siwielec)

W czasie tegorocznej Majówki warto także pomyśleć o XXIX Festiwalu Kwiatów i Sztuki w Zamku Książ (więcej informacji), a sympatyków historii zaprosić na Rajd Arado 2017 (więcej informacji).

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.