Obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa - Fotoreportaż

Z okazji Narodowego Dnia Zwycięstwa i zakończenia II Wojny Światowej odbyły się w Mieroszowie uroczystości, obchodzone wspólnie z żołnierzami 10. Brygady Kawalerii Pancernej ze Świętoszowa, Wiceministrem Obrony Narodowej Panem Michałem Dworczyk oraz dowódcą 10. Brygady Kawalerii Pancernej płk dypl. dr Dariuszem Parylak.

Uroczystości rozpoczęły się 6 Maja 2017 r. o godz. 12:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Mieroszowie mszą świętą za ojczyznę, a następnie kontynuowane na naszym przepięknym mieroszowskim rynku o godzinie 13.00. Nie zabrakło oczywiście wojskowej grochówki i pokazów grupy rozpoznawczo-szturmowej "Raptor". Autorem prezentowanych zdjęć jest Grzegorz Siwielec.

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.