Będzie chodnik!
Fot. Grzegorz Siwielec

Będzie chodnik!

Z nieukrywaną radością chcemy Państwa poinformować, iż już we wrześniu bieżącego roku ruszy budowa chodnika przy drodze powiatowej, od skrzyżowania Ul. Hożej z Ul. Żeromskiego, w kierunku Ul. Kwiatowej. Inwestycja możliwa będzie dzięki pozytywnej akceptacji wniosku złożonego przez Pana Andrzeja Lipińskiego, naszego jedynego przedstawiciela w Radzie Powiatu Wałbrzyskiego.

W roku bieżącym, za kwotę 40 tys. złotych, zostanie przeprowadzony I etap budowy chodnika, od skrzyżowania ul. Hożej z Żeromskiego, do mostu nad Czarcim Potokiem. Inwestycja zakończy się w następnym roku, budową chodnika w kierunku ul. Kwiatowej. Całość inwestycji wyniesie około 150 tys. złotych i w bardzo dużym stopniu poprawi bezpieczeństwo wszystkich osób tak chętnie spacerujących w kierunku Ul. Kwiatowej.

Pobierz załącznik:

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.