Nie tylko Gospel: Spotkanie z Tomkiem Oświecińskim
Autograf Pana Tomasza Oświecińskiego specjalnie dla serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś.

Nie tylko Gospel: Spotkanie z Tomkiem Oświecińskim

Drugi dzień IV Festiwalu im. Włodka Szomańskiego Nie tylko Gospel! rozpoczął się o godz. 11:00 spotkaniem Pana Tomka Oświecińskiego z mieszkańcami gminy Mieroszów, w hali widowiskowej przy ul. Hożej. Oczywiście jednym z ważniejszych punktów spotkania było składanie autografów oraz pamiątkowe zdjęcia z mieszkańcami gminy. Spotkanie trwało niemalże półtora godziny i było nie lada atrakcją dla licznie zgromadzonej publiczności.

Fot. Marcin Flieger

Korzystając z okazji udało mi się porozmawiać z Panem Tomkiem i zapytać go, o jego wrażenia z pobytu w naszej gminie - wrażenia o tyle istotne, iż jest to jego pierwsza wizyta i kto wie, może nawet nie ostatnia, gdyż jak podkreślił "urzekają mnie wasze tereny i chciałbym zorganizować tu obóz treningowy, o ile nie w przyszłym, to za dwa miesiące. Są tu bardzo fajne górki do biegania, nie za duże i nie za małe, akurat pod plan treningowy jaki właśnie robimy".

Fot. Marcin Flieger

Miejmy nadzieję, że plany treningowe Pana Tomka dojdą do skutku, gdyż z całą pewnością stanie się to świetną okazją do reklamy i promocji walorów naszej gminy… Trzymajmy zatem kciuki!

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.