Nie tylko Gospel: Koncert Musicale, Musicale...

Występ laureatów konkursu wokalnego „o Szklanego Szomola 2017” oraz koncert finałowy „Musicale, Musicale...” IV edycji festiwalu „Nie tylko Gospel!”, raz jeszcze wypełnił po brzegi mieroszowską Salę Spotkań MCK, w niedzielę, 9 Lipca 2017 r.

„Tylko u nas, jeden z najlepszych teatrów muzycznych w Europie, zdecydował się przyjechać tu dla Państwa, jest to Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej z Gdyni, opieka reżyserska Ren Gosławska. Najwybitniejsi śpiewacy i tancerze, najpiękniejszy program tylko dla nas. A tu niestety miejsce zajmą ci, którzy mnie wygryźli, czyli młodsi i ładniejsi: Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński…” – tymi o to słowy Elżbieta Szomańska zapowiedziała koncert finałowy IV edycji festiwalu „Nie tylko Gospel!” pt.„Musicale, Musicale…” w trakcie którego można było usłyszeć najsławniejsze kompozycje z takich musicali jak: Skrzypek na dachu, Nędznicy, Chciago, Lalka, Chłopi, Piękna i Bestia, Shrek, Kraina Lodu, Jesus Christ Superstar, Grease oraz Hair.

Fragment koncertu "Musicale, Musicale..."

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.