Budowa chodnika już rozpoczęta!

W czerwcu br. informowaliśmy Państwa, iż we wrześniu ruszy budowa chodnika przy drodze powiatowej, od skrzyżowania Ul. Hożej z Ul. Żeromskiego, w kierunku Ul. Kwiatowej. Udało się jednak przyśpieszyć tę inwestycję i budowa I etapu chodnika o długości 93 metrów i szerokości 2 m już się rozpoczęła!

Dla przypomnienia budowa chodnika możliwa jest dzięki pozytywnej akceptacji wniosku złożonego przez naszego jedynego Radnego w Radzie Powiatu Wałbrzyskiego Pana Andrzeja Lipińskiego i w dużym stopniu poprawi bezpieczeństwo wszystkich pieszych tak chętnie spacerujących w kierunku Ul. Kwiatowej.

Oczywiście, to nie jedyna inwestycja Starostwa Powiatowego w gminie Mieroszów. W czerwcu br. zakończył się remont drogi na tzw. górce unisławskiej, a w połowie lipca remont drogi dojazdowej do Sokołowska.

Tekst: Marcin Flieger
Foto: Andrzej Lipiński

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.