Wypadek na Ul. Dąbrowszczaków

W dniu dzisiejszym (6 Sierpnia 2017 r.) około godz. 13:20 doszło do wypadku drogowego na ulicy Dąbrowszczaków w Mieroszowie. Powołując się na informacje prasowe KMP w Wałbrzychu wiemy już, że "sprawca tego zdarzenia kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. 27-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Teraz grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych."

W wypadku ucierpiało 5 osób i aż strach pomyśleć co by było, gdyby w jego trakcie na chodniku znajdowali się piesi. 27-latek w stanie nietrzeźwym (miał 2,26 promila alkoholu w wydychanym powietrzu), bez prawa jazdy - którego nigdy nie posiadał (!),  kierował samochodem marki Ford i utracił nad nim panowanie, wskutek czego zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo samochodem marki Citroen, w którym podróżowała 4-osobowa rodzina - dwójka rodziców oraz dwójka małoletnich dzieci. Jak informuje KWP w Wałbrzychu "Ogromna siła uderzenia wyrzuciła samochód marki Ford poza drogę. 33-letni mężczyzna, pasażer samochodu Ford, doznał  poważnych obrażeń ciała. (...) Teraz nietrzeźwy mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku drogowego kierując samochodem w stanie nietrzeźwości oraz bez wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełniony czyn grozi mu łączna kara do 12 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi".

Tekst: Marcin Flieger
Fot. Andrzej Lipiński oraz KWP w Wałbrzychu

1 komentarz

  • Tomek
    Tomek niedziela, 06, sierpień 2017 20:36

    Dożywocie dla gnoja!

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.