I etap budowy chodnika już zakończony!

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Państwa, iż rozpoczęła się budowa I etapu chodnika przy drodze powiatowej, od skrzyżowania Ul. Hożej z Ul. Żeromskiego, w kierunku Ul. Kwiatowej. Dziś mamy przyjemność poinformować Państwa, iż prace zostały zakończone i I etap chodnika o długości 93 metrów jest już gotowy do użytku.

Fot. Andrzej Lipiński

Dla przypomnienia budowa chodnika możliwa była dzięki pozytywnej akceptacji wniosku złożonego przez naszego jedynego Radnego w Radzie Powiatu Wałbrzyskiego Pana Andrzeja Lipińskiego i w dużym stopniu poprawia bezpieczeństwo wszystkich pieszych tak chętnie spacerujących w kierunku Ul. Kwiatowej. Jak podkreśla Pan Andrzej Lipiński "do budżetu Starostwa Powiatowego na 2018 rok, wnioskuje o kolejny etap budowy chodnika". 

Tekst: MF
Fot: AL

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.