Remont mostu w ciągu ul. Powstańców

Rozpoczął się remont kapitalny wyłączonego z ruchu drogowego 10 maja br. mostu w ciągu ul. Powstańców w Mieroszowie. Remont potrwa najprawdopodobniej do końca sierpnia i zostanie oddany do użytku wcześniej niż planowano – informują pracownicy mieroszowskiego magistratu. Całkowity koszt remontu wyniesie ok. 60 tys. złotych.

Tylko cienka taśma ochronna zabezpieczała remontowany most od strony skrzyżowania z ul. Leśną. Brak wyobraźni? A może zwykłe niedopatrzenie?

Niestety, jak widać na zdjęciu, w trakcie długiego weekendu jedynie cienka taśma ochronna zabezpieczała metalowe przęsła remontowanego mostu od strony ul. Leśnej. Brak było barierek ochronnych czy też innego rodzaju zabezpieczeń. W dniu dzisiejszym, poinformowani o tym pracownicy Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, zobowiązali się do wezwania wykonawcy, jakim jest wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restel Paweł Rudziński, do zabezpieczenia prac remontowych zgodnie z przepisami oraz warunkami umowy.

Marcin Flieger

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.