Zapomniany płot

Niejednokrotnie już na łamach serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś zwracaliśmy Państwa uwagę na stwarzający realne zagrożenie płot przy korycie Ścinawki, w rejonie kładki łączącej centrum miasta z ulicą Nad Potokiem. Głośny stał się wypadek jaki miał tu miejsce kilka lat temu, jednak ani poprzednik ani obecny Burmistrz Mieroszowa zdaje się nie zauważać tego problemu.

Komentarz wydaje się zbędny...

Jak mogą Państwo zauważyć na prezentowanych zdjęciach, przerdzewiałą konstrukcję płotu w wielu miejscach chroni jedynie kilkakrotnie owinięty drut, będący jednocześnie jedynym spoiwem poszczególnych elementów płotu... Dodatkowy komentarz wydaje się zbędny. 

Marcin Flieger

1 komentarz

  • Jerzy Hofman
    Jerzy Hofman wtorek, 29, sierpień 2017 10:38

    TYPOWE "dzielo ludzkich rak". Umiescic w katalogu : ARCYDZIEL z Mieroszowa. Opracowac zwiedzanie za : OPLATA .

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.