Na ulicy Kościelnej trwa rozbudowa gazociągu

Od piątku - 15 września 2017 r. - na ul. Kościelnej w Mieroszowie trwają prace związane z rozbudową linii przesyłowej mieroszowskiego gazociągu. Dla przypomnienia terminal gazowy przy ul. Tkackiej w Mieroszowie został uroczyście otwarty przed pięcioma laty w październiku 2012 r., a sieć gazowa od tego czasu jest sukcesywnie rozbudowywana.

Fot. Marcin Flieger

Prace potrwają przez kilka kolejnych dni i zakończą się na Placu Niepodległości w Mieroszowie. Osoby zainteresowane przyłączeniem do gazociągu, mogą uzyskać szczegółowych informacji w wałbrzyskim oddziale Zakładów Gazowniczych we Wrocławiu - Gazownia w Wałbrzychu, ul. Głogowska 1, tel.: 74 842 72 59.

Marcin Flieger

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.