Koncert zespołu Nullizmatyka

Blisko 100 osób uczestniczyło w piątkowy wieczór (6 października br.) w koncercie Nullizmatyki, będącego efektem rozpoczętej w tym roku współpracy 5 dolnośląskich muzyków, z inicjatywy Nullo - pochodzącego z Wałbrzycha rapera, producenta, wydawcy oraz współzałożyciela Trzeciego Wymiaru, z którym nagrał 5 płyt (4 z nich pokryły się złotem).

Był to pierwszy koncert w mieroszowskiej Piwnicy nie tylko Nullizmatyki ale również Nullo, który dotychczas nigdy nie występował tu solo czy też z Trzecim Wymiarem. W Mieroszowie Nullizmatyka wystąpiła w składzie: Nullo (wokal, gitara), Pork (wokal), Slime (DJ), Stoker (gitara), Bartosz Bednarz (bas) i Mateusz Chochołek (perkusja). W grudniu ukaże się limitowana, winylowa reedycja solowej płyty Nullo - SPG Dystrykt, a już w listopadzie ma się ukazać pierwsza płyta żywego bandu "Nullizmatyka - Live Session".

Setlista: Intro, Skreślili Nas, 10 minut Bragga, Grubas, Sky is the limit, Another one bites the dust, Od nałogu do nałogu, Chyba ją znałem, Epitafium, Basketball, Ja nie mogę tak żyć, Tu i teraz, To nasza kultura, Musimy iść. 

Fot. Marcin Flieger i Paweł Oleszkiewicz

Galeria

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.