Przywrócono ruch na moście w ciągu ul. Powstańców

Jak informuje Pan Marcin Raczyński Burmistrz Gminy Mieroszów "Od poniedziałku 16 października ponownie przywrócony został ruch na moście w ciągu ul. Powstańców w Mieroszowie". Niestety trudne warunki atmosferyczne jakie panowały dotychczas, nie pozwoliły wykonawcy na zakończenie prac do końca września br. - jak pierwotnie planowano. 

"Proces wykonania projektu, uzyskania wszelkich pozwoleń, wyłonienie wykonawcy i sam remont trwały jedynie 4 miesiące." - podkreśla Pan Marcin Raczyński Burmistrz Gminy Mieroszów.

Przypomnijmy, most został wyłączony z użytkowania decyzją Burmistrza 10 maja br., a w sierpniu br. wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Restel" Paweł Rudziński rozpoczęło jego remont kapitalny. Całkowity koszt remontu to ok. 60 tys. złotych.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

1 komentarz

  • Adam
    Adam wtorek, 31, październik 2017 05:30

    Ładny most tylko szkoda że już jest pordzewiały choć nie ma jeszcze kilku miesięcy

    Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.