Nowa nazwa dla ulicy Dąbrowszczaków - wyniki naszej ankiety

Jak informowaliśmy Państwa kilka dni temu, na najbliższej sesji Rady Miejskiej Mieroszowa w dn. 30 Października 2017 r. radni podejmą decyzje w sprawie zmiany nazwy ulicy Dąbrowszczaków. W wyniku konsultacji społecznych jakie miały miejsce w terminie od 22–29 września br. najwięcej głosów zostało oddanych na Ul. Mikołaja Kopernika. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś również przeprowadził ankietę, dodając również jej dawną, przedwojenną nazwę.

Jednak również i nasza ankieta nie cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Oddano zaledwie 46 głosów, spośród których największe poparcie zdobyła dawna, przedwojenna nazwa, czyli ul. Świdnicka. Pełne wyniki ankiety prezentują się następująco:

Wyniki ankiety: Jaką nazwę powinna nosić w przyszłości dzisiejsza ul. Dąbrowszczaków w Mieroszowie

Wyniki ankiety zostaną przekazane Pani Marii Chmielnickiej Przewodniczącej Rady Miejskiej Mieroszowa oraz Panu Ryszardowi Gubernatowi Przewodniczącemu Komisji Ogólnej. Oczywiście ani wyniki konsultacji społecznych ani tym bardziej naszej ankiety nie są wiążące dla radnych i tylko od ich decyzji zależy jaką nazwę już wkrótce będzie nosić ul. Dąbrowszczaków. Poinformujemy Państwa o tym już w przyszłym tygodniu.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.