Niszczycielska siła orkanu "Grzegorz"
Powalone drzewo w Sokołowsku (Fot. P. Oleszkiewicz)

Niszczycielska siła orkanu "Grzegorz"

Zerwane dachy, powalone drzewa oraz uszkodzone linie energetyczne to bilans niszczycielskiej siły orkanu „Grzegorz”, który uderzył w niedzielny poranek 29 października br.  Na całe szczęście na terenie naszej gminy, orkan nie spowodował tak wielkich strat jak w pobliskich miejscowościach, jednak pomimo wszystko nasi strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Mieroszowa i Sokołowska mieli ręce pełne roboty!. 

Największym problemem okazały się uszkodzone i zerwane dachy na: ul. Mickiewicza – gdzie strażacy z OSP musieli zabezpieczyć 40 metrów kwadratowych dachu, ul. Wojska Polskiego, ul. Wałbrzyskiej oraz ul. Wolności. W Sokołowsku orkan powalił kilka drzew. 

Uszkodzone i zerwane dachy to największy problem niszczycielskiej siły orkanu "Grzegorz". Na zdjęciu zabezpieczony przez strażaków OSP Mieroszów dach przy ul. Mickiewicza w Mieroszowie

W Mieroszowie, przy ul. Dąbrowszczaków wiatr powalił tablicę reklamową „Gmina Mieroszów Zaprasza”. Na ulicah pełno jest liści oraz drobnych gałęzi połamanych siłą wiatru. W większości domostw przywrócono już dostawę prądu, a siła orkanu "Grzegorz" z każdą godziną słabnie...

Powalona tablica "Gmina Mieroszów Zaprasza" przy ul. Dąbrowszczaków w Mieroszowie

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Gwarantujemy pełną anonimowość. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.