Bezpłatne konsultacje dla chcących pozyskać unijne dotacje

Już w następny poniedziałek - 6 listopada br. - odbędą się bezpłatne konsultacje dla wszystkich chcących pozyskać unijne dotacje. Warunkiem uczestnictwa jest jedynie dokonanie zgłoszenia i umówienie się na indywidualne spotkanie (tel. 508-370-884, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Organizatorami konsultacji są Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Gmina Mieroszów, a bezpłatnych porad będą udzielać specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices.

Planujesz rozwinąć istniejący biznes, zakupić maszyny lub urządzenia, założyć nową działalność gospodarczą albo doszkolić swoich pracowników? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą. W trakcie bezpłatnych konsultacji, specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji unijnych. Tematyką spotkania będą m.in.: informacje jak otrzymać dofinansowanie do zakupu maszyn i urządzeń, pozyskanie pieniędzy na rozwinięcie działalności gospodarczej, zwrotne instrumenty wsparcia z atrakcyjnym oprocentowaniem od 0,5%, konkurs dedykowany wyłącznie rzemieślnikom z województwa dolnośląskiego, a także możliwość pozyskania pieniędzy na szkolenia pracowników.
Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. „Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna” - zapewnia prezes Fundacji Pan Grzegorz Szafrański. Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej. 

Bezpłatne undywidualne konsultacje - dotacje dla Twojej firmy (źródło: UM Mieroszów)

Konsultacje odbędą się 6 listopada w Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie, przy Placu Niepodległości 1. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 10.00, a 15.00. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

Opr. na podstawie
informacji Urzędu Miejskiego w Mieroszowie

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.