Konkurs na Dyrektora MCK. Póki co ploteczka?

Ogłoszony 18 października br. konkurs na stanowisko Dyrektora Mieroszowskiego Centrum Kultury zostanie niebawem rozstrzygnięty. Tym bardziej nie dziwią co chwilę pojawiające się plotki o rzekomo dokonanym już wyborze, choć przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu upłynie dopiero 8 grudnia br. Czy potwierdzi się zatem ostatnia z tych plotek i nowym Dyrektorem MCK zostanie pani Barbara W. ?

Informację tę dementują oczywiście pracownicy Urzędu Miejskiego w Mieroszowie.

Kilka dni po ogłoszeniu konkursu, przebywający obecnie na zwolnieniu lekarskim p. Grzegorz Orłowski - pełniący obowiązki Dyrektora MCK, udzielił nam krótkiej informacji na temat konkursu: „Jest koniec remontu, bardzo dużo pracy, jest nas bardzo mało. Także to jest normalna kolej rzeczy. Uważam, że jest taki moment, żeby znalazł się ktoś, kto pociągnie to spokojnie. (…) Tu nic złego się nie dzieje. Moje powołanie na pełniącego obowiązki dyrektora wygasa z końcem stycznia 2018 r.”.

Termin składania ofert na stanowisko Dyrektora MCK upłynął w ubiegły poniedziałek (20.11 br.), a oficjalne wyniki poznamy już za kilka dni. Zatem pozostaje nam już tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości...

MF

Aktualizacja: godz. 20:10, 30 listopada 2017 r.

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

5 komentarzy

 • Marcin Flieger
  Marcin Flieger wtorek, 12, grudzień 2017 07:40

  Wg. oficjalnej informacji Burmistrza Mieroszowa p. Marcina Raczyńskiego z dn. 4 grudnia br. "w wyniku konkursu nie wyłoniono kandydata na stanowisko Dyrektora Mieroszowskiego Centrum Kultury w Mieroszowie (...) Uzasadnienie decyzji: kandydaci nie uzyskali pełnej akceptacji komisji konkursowej na stanowisko dyrektora Mieroszowskiego Centrum Kultury w Mieroszowie."

  Odpowiedz

 • Makrela
  Makrela poniedziałek, 11, grudzień 2017 22:19

  No to niezłą puszkę śledzi a raczej Pandory sobie do Mieroszowa wzięliście! Powodzenia zatem:)

  Odpowiedz

 • Mieroszowianin
  Mieroszowianin czwartek, 30, listopad 2017 19:12

  "Laurka" wystawiona tej Pani przez Burmistrza Boguszowa - Gorce.
  http://bip.boguszow-gorce.pl/dokumenty/4202
  Jeszcze rok tej żenady - taką samą laurkę otrzyma Pan Panie Burmistrzu w następnych wyborach od Mieszkańców Mieroszowa !

  Odpowiedz

 • mcekarz
  mcekarz czwartek, 30, listopad 2017 17:17

  Grześ opadł z sił? Czy może włodarz martwi się o kampanię wyborczą?

  Odpowiedz

 • Antek Muzykant
  Antek Muzykant czwartek, 30, listopad 2017 15:57

  jesli ta ploteczka bedzie prawdziwa to jaki sens ma powolywanie komisji konkursowych, kiedy konkursy i tak rozstrzyga jedna osoba? Bo komisja przeciez jeszcze nie miala czasu sie zebrac. Z drugiej strony jak to okaze sie prawda to niezly b... pan tam ma u siebie w zagrodzie panie burmistrzu.

  Odpowiedz

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.