Już dziś rozpoczyna się 5. Festiwal "Nie tylko Gospel!"

Już dziś, koncertem inauguracyjnym „Gospel, gospel – słowo Boże...” rozpocznie się o godz. 19:00 na Parkowej Górze w Mieroszowie 5. Festiwal im. Włodka Szomańskiego „Nie tylko Gospel!”. Członkowie chóru „DniaJednego” ciężko wczoraj pracowali, aby dziś w czasie wieczornego koncertu Państwa oczarować!

W trakcie koncertu inauguracyjnego, który rozpocznie się dziś (6.07 br.) o godz. 19:00 na Parkowej Górze, usłyszymy chór „Błogosławieni” oraz chór „DniaJednego”, który tworzą członkowie: mieroszowskiego chóru Irysy, Salve Regina z Wałbrzycha oraz Filharmonii Sudeckiej. Nie zabraknie oczywiście gościa specjalnego Olgi Szomańskiej, a występ poprowadzi Ren Gosławska – solistka Teatru Muzycznego w Gdyni.

O godz. 20:30 rozpocznie się niepowtarzalny koncert Orkiestry bębnów basowych - Światło i dźwięk, w którym świece, ogień i muzyka stworzą wyjątkowy nastrój! To naprawdę trzeba usłyszeć i oczywiście zobaczyć!

Zatem czekamy na Państwa już dziś wieczorem! O godz. 19:00 na Parkowej Górze w Mieroszowie.

Przypominamy rownież, że dziś – w piątek, 6 lipca br. – będzie kursował bezpłatny bus dowożący mieszkańców gminy Mieroszów na Festiwal Nie tylko Gospel!.
Rozkład jazdy:
18.15 - Rybnica Leśna (przystanek krzyżówka), Unisław Śląski, Kowalowa, Mieroszów – Parkowa Góra
18.30 - Nowe Siodło (przystanek świetlica), Mieroszów – Parkowa Góra.

MF

 

Komentarze obsługiwane przez CComment