Kolejne Spotkanie z Podróżnikami

W sobotni wieczór, 19 maja br., w Barze Rampa odbyło się kolejne już Spotkanie z Podróżnikami, którego gośćmi byli członkowie grupy Do Góry Nogami: Marek Skowroński oraz Piotr Dytkowski, którzy opowiedzieli zgromadzone publiczności o swoich podróżach do Sardynii oraz Papui Nowej Gwinei.

Sardynia. Fot. Marek Skowroński

Organizator spotkania, nasz rodzimy podróżnik Klaudiusz Słomczyński oraz grupa Do Góry Nogami, pragną raz jeszcze bardzo serdecznie podziękować wszystkim przybyłym na spotkanie i wysłuchanie prelekcji przygotowanych przez Marka i Piotra. Szczególne podziękowania składają właścicielom Baru Rampa za udzieloną gościnę i wspaniałe przyjęcie prelegentów.

Papua Nowa Gwninea. Fot. Piotr Dytkowski

Zapraszamy Państwa do obejrzenia kilku zdjęć z tego wydarzenia w naszej Galerii, a na koniec mamy jeszcze dla Państwa jedną bardzo dobrą wiadomość! Jak podkreślają członkowie grupy Do Góry Nogami „zaczyna się czas aktywnych wyjazdów, więc obiecujemy, że na jesień uraczymy Was nowymi opowieściami z naszych podróży…” Ale o celach tych wypraw napiszemy Państwu już wkrótce…

MF
Fot. Klaudiusz Słomczyński

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!