Kolejne wykłady Uniwersytetu Trzeciego Wieku za nami!

W miniony piątek (10.05) oraz sobotę (11.05) studenci Mieroszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mieli niebywałą przyjemność uczestniczyć w trzech bardzo ciekawych i pouczających wykładach: „Moje Podróże” – prowadzonego przez naszego ambasadora i podróżnika pana Klaudiusza Słomczyńskiego, „Zamek Książ Hochbergów” - prowadzonego przez panią dr Magdalenę Woch oraz „Parlamentaryzm” - prowadzonego przez panią poseł Agnieszkę Kołacz-Leszczyńską.

W kolejny piątek 17 Maja 2019 r. o godz. 10:00 wykład „Parlament Europejski” poprowadzi Jarosław Duda oraz Janina Ochojska, natomiast o godz. 17:00 dr Piotr Polański zaprasza na aktywny wykład „Zdrowie na piątek / 5 z plusem” na który studenci proszeni są o zabranie kijów do nordic walking.

Z kolei w środę 29 maja 2019 r. o godz. 15:00 wykład „Bezpieczny Senior” poprowadzi nadkomisarz Magdalena Korościk z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, a na godz. 16:00 planowany jest wykład dr nauk medycznych Romana Szełemeja.

Wykłady odbywają się w Sali Wystawowej MCK przy ul. Żeromskiego 28 i są otwarte nie tylko dla studentów U3W ale również dla mieszkańców gminy Mieroszów.

Marcin Flieger
 

Komentarze obsługiwane przez CComment