Kolejny udany start zawodników UKS Mieroszów!

W sobotę, 24 lutego br., odbyła się w Opawie 17. już odsłona Memoriału Staszka Bodzka, w której nie zabrakło oczywiście licznej reprezentacji UKS Mieroszów. Był to kolejny udany start naszej młodzieży w naprawdę zimowych warunkach. 

Memoriał Staszka Bodzka to wydarzenie upamiętniające znakomitego działacza sportowego i instruktora narciarstwa, zmarłego w 1997 roku. Są to jednocześnie największe zawody w narciarstwie biegowym regionu kamiennogórskiego. Z powodu niedostatecznych warunków śniegowych w samej Opawie, wydarzenie odbyło się w tym roku na Lasockim Grzbiecie w okolicach sołectwa Niedamirów. Zawody przeprowadzone zostały w sześciu kategoriach wiekowych, a główny bieg po górzystych terenach miał dystans 9 km.

Fot. UKS Mieroszów

Nasi reprezentaci spisali się następująco:

Klasy: IV, V:
Julia Zonenberg - 2 miejsce; 
Natalia Zonenberg- 4 miejsce.

Klasy: VI, VII: 
Mikołaj Cydzik - 3 miejsce; 
Dominika Bednarz- 6 miejsce.

Klasy II-III Gimnazjum: 
B. Szpargała - 3 miejsce; 
P. Garncarek- 4 miejsce; 
Sebastian Łuszczek- 7 miejsce;
M. Bandurska - 7 miejsce.

I jak czytamy na oficjalnym fan page`u UKS Mieroszów "teraz chwila przerwy, a potem wracamy do biathlonu. Szykują się jakieś mistrzostwa, czy coś...". Gratulujemy i trzymamy kciuki!!! Zapraszamy jednocześnie do polubienia Facebook`owego fan page`a UKS Mieroszów: https://www.facebook.com/UKS-Mieroszów/.

MF
Fot. UKS Mieroszów

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.