Konkurs na Dyrektora MCK. Póki co ploteczka?

Ogłoszony 18 października br. konkurs na stanowisko Dyrektora Mieroszowskiego Centrum Kultury zostanie niebawem rozstrzygnięty. Tym bardziej nie dziwią co chwilę pojawiające się plotki o rzekomo dokonanym już wyborze, choć przewidywany termin rozstrzygnięcia konkursu upłynie dopiero 8 grudnia br. Czy potwierdzi się zatem ostatnia z tych plotek i nowym Dyrektorem MCK zostanie pani Barbara W. ?

Informację tę dementują oczywiście pracownicy Urzędu Miejskiego w Mieroszowie.

Kilka dni po ogłoszeniu konkursu, przebywający obecnie na zwolnieniu lekarskim p. Grzegorz Orłowski - pełniący obowiązki Dyrektora MCK, udzielił nam krótkiej informacji na temat konkursu: „Jest koniec remontu, bardzo dużo pracy, jest nas bardzo mało. Także to jest normalna kolej rzeczy. Uważam, że jest taki moment, żeby znalazł się ktoś, kto pociągnie to spokojnie. (…) Tu nic złego się nie dzieje. Moje powołanie na pełniącego obowiązki dyrektora wygasa z końcem stycznia 2018 r.”.

Termin składania ofert na stanowisko Dyrektora MCK upłynął w ubiegły poniedziałek (20.11 br.), a oficjalne wyniki poznamy już za kilka dni. Zatem pozostaje nam już tylko uzbroić się w odrobinę cierpliwości...

MF

Aktualizacja: godz. 20:10, 30 listopada 2017 r.

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Komentarze obsługiwane przez CComment