Mariusz Liczbiński pierwszym i zdecydowanym kandydatem na Burmistrza!
W trakcie Jubileuszu 50-lecia PSP w Kowalowej (fot. Marcin Flieger)

Mariusz Liczbiński pierwszym i zdecydowanym kandydatem na Burmistrza!

W dniu wczorajszym, 20 sierpnia br., Mariusz Liczbiński ogłosił oficjalnie na łamach strony Stowarzyszenia Twój Mieroszów, swój start w tegorocznej kampanii wyborczej i ubieganie się o fotel Burmistrza Miasta i Gminy Mieroszów. Stał się on zatem, pierwszym zdecydowanym kandydatem na Burmistrza w czasie tegorocznych wyborów samorządowych.

Kandyduję, gdyż uważam, że Mieroszów potrzebuje młodego, energicznego człowieka z głową pełną pomysłów i wiedzy. Mieszkam tutaj od urodzenia, założyłem tu rodzinę i wychowuję wraz z żoną dwójkę naszych dzieci. Znam problemy z jakimi każdego dnia mierzy się nasza Gmina, która dziś niestety nie jest wspaniałym miejscem do życia. Chciałbym to zmienić! Swoim zaangażowaniem i ciężką pracą na rzecz mojej małej ojczyzny mogę tego dokonać. Kandyduję „by Mieroszów był Twój”, bo każdy mieszkaniec jest częścią Gminy i buduje jej przyszłość.” – czytamy w oficjalnym komunikacie Mariusza Liczbińskiego.

Jak wynika z przedstawionej informacji, już wkrótce Liczbiński wraz z Komitetem Wyborczym Twój Mieroszów ogłosi program wyborczy, który „jest współtworzony przez Was, by Wasze potrzeby były na pierwszym miejscu.” – czy faktycznie tak się stanie? Czy nareszcie znajdzie się kandydat, który słucha potrzeb mieszkańców? Przekonamy się o tym już wkrótce…

Do tej pory jako radny Mariusz Liczbiński dał się poznać jako energiczny i pracowity samorządowiec, który nie boi się publicznie wyrażać własnych poglądów i stawać w obronie mieszkańców naszej gminy. 

Jego zdecydowane zaangażowanie w akcję przeciwko likwidacji PSP w Kowalowej przysporzyło mu grono licznych sympatyków, a współudział stowarzyszenia Twój Mieroszów w organizacji Jubileuszu 50-lecia PSP w Kowalowej był widoczny niemalże na każdym kroku…

Jako jeden z nielicznych radnych nie ogranicza się do biernego podnoszenia ręki w trakcie głosowań, a wręcz przeciwnie wraz z członkami Klubu Radnych Twój Mieroszów wychodzi z inicjatywą uchwałodawczą, niejednokrotnie inspirując i skłaniając ku działaniu Burmistrza Raczyńskiego. Tak stało się chociażby w przypadku przejęcia terenów przy ul. Sportowej i w ostateczności remontowi dróg dojazdowych dla mieszkańców.

Jego zaangażowanie w ratowanie drużyny Młodych Wilków to kolejny przykład zdecydowanych działań, nie ograniczających się jedynie do pięknych populistycznych słów, gdyż jako jedyny - nie patrząc się na innych - przekazał własne środki finansowe w wysokości 5000 złotych na jej ratowanie.

Co miesięczna pomoc dla działającej przy PSP w Mieroszowie modelarni czy też istniejącej w Łącznej ZOO Farmy to kolejne, realne i widoczne efekty jego działania nie tylko jako radnego Rady Miejskiej Mieroszowa, czy też Przewodniczącego Stowarzyszenia Twój Mieroszów, ale co najważniejsze mieszkańca naszej gminy.

Marcin Flieger
Oficjalny komunikat KW Twój Mieroszów: http://twojmieroszow.pl/mariusz-liczbinski-kandydat-na-burmistrza-mieroszowa/