Mieroszów gra dla Franca!

W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych, 1 kwietnia br., po raz 8-my Mieroszów zagrał dla Franca!, a zebrane w czasie koncertu 7685 złotych wspomoże naszego przyjaciela Arka „Franca” Świerkosza zmagającego się już od kilku lat ze stwardnieniem rozsianym.

W tym roku w Piwnicy pod Zielonym Kotem w koncercie dla Franca!, wystąpili: The Pau, Veal, The Jump, Pozytywni oraz reaktywowana specjalnie na tę okazję formacja Ceskie Chlopaki.

Wśród licytacji największe wzięcie miała kolejna już kostka brukowa sprzed Piwnicy, którą wylicytowano za niebagatelne 1000 złotych oraz wylicytowany również za 1000 zł voucher na lot tandemowy paralotnią nad Karkonoszami. Łącznie dzięki licytacjom oraz sprzedaży biletów udało się zebrać 7685 złotych!

-„Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do takiego wyniku. Znów zrobiliśmy kawał bardzo dobrej roboty. Dzięki zespołom, dzięki darczyńcom, dzięki Wam wszystkim.” – podkreśla Łukasz Szczapa.

Zapraszamy do naszej fotogalerii... Autorem zdjęć jest Paweł Oleszkiewicz.

MF
Fot. Paweł Oleszkiewicz

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Galeria