Mieroszowianin oskarżony o posiadanie i handel narkotykami!

Narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w zeszłym tygodniu w mieszkaniu 40-latka funkcjonariusze Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach. Podczas czynności procesowych policjanci udowodnili podejrzanemu także handel środkami odurzającymi. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Boguszowscy funkcjonariusze w wyniku realizacji informacji własnej zatrzymali mieroszowianina w jego mieszkaniu przy ul. Wojska Polskiego w miniony poniedziałek około godziny 9. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci ujawnili środki psychotropowe w postaci amfetaminy oraz środki odurzające w postaci marihuany. W toku dalszych czynności procesowych mundurowi udowodnili 40-latkowi także wielokrotną sprzedaż narkotyków.

Mieszkaniec Mieroszowa przyznał się do popełnionych czynów i złożył wyjaśnienia. Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu zastosował w stosunku do mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży

 

Zatrzymany przez policjantów z Boguszowa-Gorc 40-letni mieszkaniec Mieroszowa odpowie za posiadanie narkotyków i handel nimi KMP w Wałbrzychu