Mieroszowska Akademia Piłkarska: Jutro pierwszy sprawdzian!

Już jutro - w niedzielę, 25 lutego br. - czeka nas wielkie święto piłkarskie dla najmłodszych, za sprawą zorganizowanego przez Gminę Mieroszów oraz MCK Turnieju Halowego Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy Mieroszów. Turniej rozpocznie się o godz. 9:00 w Hali Sportowej przy ul. Hożej 4 w Mieroszowie. Będzie to jednocześnie pierwszy sprawdzian dla naszych młodych piłkarzy, trenujących od 1 lutego br. w powołanej do życia Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej.

Podczas odbywających się dwa razy w tygodniu treningów, nasi młodzi piłkarze - jak mogą Państwo zobaczyć w naszej mini galerii - dają z siebie niemalże wszystko i choć zmierzą się jutro z takimi klubami jak: Zagłębie Lubin, Górnik Wałbrzych, AKS Strzegom, Zagłębie Wałbrzych czy Victoria Świebodzice, to wierzymy, iż ich młodzieńczy entuzjazm, waleczność i zaangażowanie sprawi nam wiele niezapomnianych piłkarskich emocji i razem z Burmistrzem Gminy Mieroszów panem Marcinem Raczyńskim wierzymy, że „walka będzie zacięta do końcowego gwizdka".

Fot. Marcin Flieger

Przypominamy raz jeszcze Turniej Halowy Piłki Nożnej rozpocznie się już jutro o godzinie 9:00 w Hali Sportowej przy ul. Hożej 4 w Mieroszowie. Przyjdź i kibicuj razem z nami! Wesprzyjmy naszych młodych piłkarzy głośnym dopingiem!

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

 

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.