Mikołajkowy Sparing!

Punktualnie o godzinie 10:00 w sobotni poranek 7 grudnia br., na Hali Sportowej przy ul. Hożej w Mieroszowie stawiły się ze 100% frekwencją drużyny Akademii Piłkarskiej Mieroszów oraz MKS Chełmsko Śląskie.

Celem spotkania był Mikołajkowy Sparing naszych drużyn i co najważniejsze fantastyczna zabawa dla wszystkich naszych zawodników. Oj działo się dziś działo!

Zaczęliśmy od przywitania zawodników, trenerów oraz wszystkich przybyłych gości. Następnie jako pierwsi zaprezentowali się nasi najmłodsi zawodnicy z grupy Skrzat, a nasze maluszki z rocznika 2015/2014/2013 dzielnie walczyły strzelając gole do bramki! Starsze grupy rozegrały mecze w kategoriach Żak, Orlik i Młodzik.

Wiele radości naszym zawodnikom zaoferował Pan Łukasz Michnicki ---JUMP4FUN---udostępniając mega wielki Dmuchany Zamek! Dziękujemy bardzo! A Mikołaj który i nas dziś odwiedził rozdał wszystkim naszym zawodnikom prezenty i z wielką ochotą pozował do zdjęć.

W trakcie Sparingu czynny był Bufet zaopatrzony w przepyszne owoce, ciasta, kawę i herbatę, który obsługiwały fantastyczne mamy naszych zawodników serwując również „mieroszowskie hot-dogi”.

Dziękujemy za obecność i ciepłe słowa panu Burmistrzowi Mieroszowa Andrzejowi Lipińskiemu, pani przewodniczącej Rady Miejskiej Violetcie Kopka oraz pani Dyrektor PSP w Kowalowej Danucie Wypych oraz wszystkim wspaniałym rodzicom naszych zawodników za pomoc w organizacji i drużynie Chełmska Śląskiego za przybycie oraz upominki.

Do zobaczenia już wkrótce podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w mieroszowskim rynku!

APM Mieroszów
Fot. MF

Komentarze obsługiwane przez CComment