Modernizacja sieci niskich napięć w Mieroszowie

Na zlecenie TAURON Dystrybucja S.A., od kilku tygodni trwa w Mieroszowie modernizacja sieci nN (niskich napięć). Prace przy ul. Polnej są już niemalże zakończone, a na realizację czekają kolejne zadania.

Fot. Marcin Flieger (październik 2017)

Ogółem realizowanych jest pięć zadań inwestycyjnych polegających na modernizacji sieci nN (niskich napięć) wraz z obwodami oświetlenia ulicznego tam, gdzie przebiegają one na wspólnych konstrukcjach wsporczych. Jak informuje nas Pan Łukasz Zimnoch, prace prowadzone będą na następujących ulicach, ich częściach oraz częściowo na przyległych do nich podwórkach i terenach przyległych: ul. Polna, ul. Wysoka, ul. Powstańców, ul. Leśna, ul. Dąbrowszczaków, ul. Kościelna, ul. Parkowa, ul. Mała, ul. Wolności, ul. Nad Potokiem, ul. Miła, ul. Przelotna, ul. Przejazd, ul. Dolna, ul. Krótka, ul. Mickiewicza, ul. Sportowa, ul. Dworcowa oraz w części południowej: ul. Wiejska, ul. Wojska Polskiego, ul. Szpitalna i ul. Robotnicza.

Łączna wartość realizowanych prac wynosi 2,03 miliona złotych. Termin zakończenia ostatniego z zadań jest przewidziany na 14 Lutego 2018 roku.

MF

Zapraszamy Cię do współtworzenia serwisu Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś. 
Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może po prostu znalazłeś się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie? Zrób zdjęcie lub nagraj film swoim telefonem i wyślij je do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ten Serwis powstał właśnie dla Was i tylko dzięki Waszej pomocy ma szansę na dalszy rozwój!

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.