Nie tylko gospel: Musztra paradna orkiestry KWP

Już poraz czwarty, musztrą paradną Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu rozpoczął się na mieroszowskim rynku Festiwal im. Włodka Szomańskiego Nie tylko gospel!. Wśród licznie zgromadzonej publiczności nie zabrakło oczywiście znanej nam wszystkim doskonale Pani Olgi Szomańskiej, którą niemalże jak w serialu M jak Milość można bylo zobaczyć u boku swojego serialowego partnera Tomasza Oświecińskiego - gościa specjalnego IV Festiwalu Nie tylko Gospel!

Występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu rozpoczął się punktualnie o godzinie 18:00, musztrą paradną przy południowej pierzei mieroszowskiego rynku. Po krótkim przemarszu występ kontynuowany był w centralnej części Placu Niedpoległości i zakończył się przemarszem ul. Żeromskiego do Sali Spotkań MCK, gdzie orkiestra kontynował swój występ. Niestety napięty program koncertowy nie pozwolił na bisy i występ Orkiestry KWP we Wrocławiu zakończył się o godzinie 19:00.

Skomentuj

Przed dodaniem komentarza upewnij się, że podałeś swoje imię i adres e-mail. Jednak bez obaw! Nie będzie on widoczny przy Twoim komentarzu. Serwis Gmina Mieroszów Dawniej i Dziś nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników Serwisu. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy łamiących prawo, obraźliwych i wulgarnych lub zawierających treści reklamowe nie uzgodnione z administracją Serwisu.